XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia Duszpasterskie, 26 czerwca 2022 rok
1.Kończy się czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota. Spowiedź pierwszo piątkowa od 17.00. Nabożeństwo pierwszej soboty od 16.00
3.W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. niedzielnej o 13.00. Będzie dodatkowa Msza św. o 20.00. W tygodniu rano jedna Msza św. o 7.00
4.W najbliższą środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek nabożeństw niedzielny.
5.Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza członków na spotkanie formacyjne we wtorek po Mszy św. wieczorem do sali parafialnej.
6.Dziś w Sandomierzu zakończenie Kongresu Eucharystycznego. Centralne nabożeństwo w katedrze o godz.. 11.00.
7.Dziś nasz parafianin ks. Paweł Klusek, neoprezbiter odprawi Msze św. PRYMICYJNĄ o godz. 16.00. Nie będzie Mszy świętej wieczorowej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy na 16.00.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
9.0 pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy Parafian z ulicy Prusa.
10.Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy o obowiązku niedzielnej Mszy świętej.