Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia Duszpasterskie, 17 września 2023 r.
1.W naszej Parafii przeżywamy Rekolekcje Saletyńskie, które głoszą Ojcowie Cystersi z Wąchocka. Dziś porządek nabożeństw niedzielny. W poniedziałek Msze święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 10.00 oraz o godz. 18.00.
2. We wtorek, 19 września DZIEŃ ODPUSTU PARAFIALNEGO. Msze św o godz. 6.30, 10.00 i centralne nabożeństwo o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
3.Dziś w naszej Parafii – piknik. Początek festynu o godz. 14.30. W programie występy zespołu muzycznego, grill, ciasto, kawa, loteria, zjeżdżalnia dla dzieci, pokazy straży i policji. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na konsultacje lekarskie do kardiologa, diabetologa, rehabilitanta, psychologa. Można wykonać badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, glukozy we krwi. Serdecznie zapraszamy.
4. W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie Świętego Stanisława Kostki w poniedziałek, Św. Mateusza Apostoła we czwartek, Św. Ojca Pio w sobotę.
5. Ministrantów, lektorów i scholę zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 11.00.
6.Serdeczne Bóg zapłać tym Parafianom, którzy wspierają prace przy naszym kościele.

7. W niedzielę 24 września o godz. 18.00 Msza św. i  spotkanie dla młodzieży z klas 8, ich rodziców oraz opiekunów w związku z rozpoczęciem przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.