Ogłoszenia Duszpasterskie, 17 stycznia 2021 rok

II NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1.Dziś po Mszy św. wieczorowej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu artysty z Ukrainy. Serdecznie zapraszamy.

2.W Kościele Polskim obchodzimy dziś Dzień Judaizmu, ustanowiony przez Konferencję Episkopatu Polski w 1997 roku. To wydarzenie ma na celu ponowne odkrycie więzi Chrześcijaństwa z religią Mojżeszową.

3.Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Główne uroczystości w Diecezji Sandomierskiej pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza odbędą się za tydzień w Janowie Lubelskim w parafii św. Jana Chrzciciela.

4.We wtorek zapraszamy na Wieczór Saletyński. O godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe, modlitwy do Matki Bożej Saletyńskiej.

O godz. 18.00 Msza święta. Serdecznie zapraszamy.

5.W przyszłą niedzielę w kościołach będzie przeprowadzona zbiórka ofiar na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi.

6.W dalszym ciągu obowiązuje kwarantanna narodowa. W związku z tym nie ma wizyty duszpasterskiej – kolędy. Każdego dnia na Mszy św. o 18.00 modlimy się za Parafian.

7.Parafie przeżywają trudności finansowe związane z niską frekwencją. Apelujemy o wsparcie. Ofiary można wpłacać na konto Parafii.

Bank Pekao II Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nr. konta 56 1240 1385 1111 0010 1016 2580

Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie.

8.Ofiary na ogrzewanie kościoła składamy do puszki pod chórem.

9. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy Parafian z ulicy Szymanowskiego. Bóg zapłać za pomoc.