XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia Duszpasterskie, 12 września 2021 rok
1. Dziś historyczny dzień. Wyniesienie do chwały ołtarzy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski i Matki Róży Czackiej. Uroczystość Beatyfikacyjna odbędzie się w południe w kościele Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Za tydzień będziemy przeżywać Odpust Parafialny. Główna Uroczystość na Sumie o godz. 13.00. Przygotowaniem do Odpustu będą Rekolekcje Saletyńskie, które poprowadzi O. Dominik Bykowski, paulin z Ukrainy. Rekolekcje odbywać się będą we czwartek, piątek i sobotę o godz. 10.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy. Spowiedź w sobotę od 10.00 do 11.00 i od 17.00 do 18.00.
3. Trwa Nowenna przed Odpustem. Modlitwy nowenny w poniedziałek, wtorek, środę o 17.00. Zaś we czwartek, piątek, sobotę o 9.30.
4. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy we wtorek i czwartek po Mszy św.
wieczorowej o godz. 18.30.
5. Ministrantów zapraszamy na zbiórki w soboty o 9.00 zaś scholę o 11.00.
6. W odpowiedzi na Apel papieża Franciszka, Wspólnoty parafialne organizują 3 października Niedzielą Św. Franciszka. Do salki Caritas przy Kancelarii Parafialnej przynosimy żywność o dłuższym terminie przydatności, owoce, warzywa, przetwory w słoikach. Akcja rozpoczyna się w środę od 10.00 do 12.00 i trwa do soboty 2 października. Dary z przeznaczeniem dla biednych rodzin w parafii wydawać będziemy w niedzielę 3 października. Zapraszamy do pozytywnej odpowiedzi na apel papieża Franciszka.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.