Ogłoszenia Duszpasterskie, 13 czerwca 2021 rok.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1..Trwa czerwiec. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie o godz. 17.30.

2.W najbliższą sobotę 19 czerwca, ks. bp. Ordynariusz udzieli święceń kapłańskich diakonom z naszej diecezji. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

3.W sobotę 19 czerwca zapraszamy na Wieczór Saletyński. O godz. 17.00 – Różaniec Saletyński, nabożeństwo do serca Pana Jezusa, Msza Święta i procesja Maryjna. Zapraszamy.

4.W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Msza święta z godz. 11.30 zostanie odprawiona pół godziny wcześniej. Bardzo prosimy aby ci którzy zwykle przychodzą na Msze św. o 11.30 tego dnia wybrali inną godzinę.

5.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.