XV Niedziela zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie, 14 lipca 2024 roku

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
  2. W tygodniu rano tylko jedna Msza św. o godz. 7.00. po południu bez zmian [Msze święte i nabożeństwa]
  3. W dzisiejszą niedziele przypada Dzień Męża i Żony, okoliczność przygotowana przez Rycerzy Kolumba.
  4. We wtorek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Tego dnia będzie możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego.
  5. W piątek 19 lipca zapraszamy na Wieczór Saletyński. W programie o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe, Msza św. i procesja do Znaków Saletyńskich.
  6. Przyjmujemy w zakrystii zapisy na nocne czuwanie do Częstochowy. Szczegóły w linku
  7. W dniach 30 i 31 sierpnia planowana jest pielgrzymka do Gniezna, Torunia i Włocławka. Przyjmujemy zapisy w zakrystii. Szczegóły w linku.
  8. Przyjmujemy zgłoszenia na pielgrzymkę do sanktuariów ziemi Kłodzkiej. Wyjazd w terminie 23 – 27 września. Szczegóły w zakrystii i w linku.
  9. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w parafii św. Jana Pawła II (ul. Bałtowska, Ostrowiec Św.) w dniu 28 lipca o godz. 16.00. Zapisy w Sali Michael przy par. św. Michała Archanioła w Ostrowcu Św. w dniach 2 i 3 sierpnia. Wyjście Pieszej Pielgrzymki z Ostrowca Świętokrzyskiego na Jasną Górę w dniu 4 sierpnia.
  10. Przygotowujemy się do remontu dachu kościoła. Koszt prac wynosi 73 tys. zł plus VAT. Gromadzimy środki pieniężne. Ofiary można składać w kopertach na tacę bądź wpłacać na konto Parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  11. Wszystkim urlopowiczom życzymy bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże!

WYCENA PRAC NA DACHU KOŚCIOŁA: Zakładka „Inwestycje”

Archiwalne ogłoszenia parafialne