Grupy parafialne – Harmonogram spotkań

Duszpasterstwo dzieci i młodzieży

Dzieci pierwszokomunijneterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
odpowiedzialni: nauczyciele religii szkół podstawowych
opiekun: ks. Proboszcz

Kandydaci do bierzmowaniaterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun:

Ministranci, kandydaci na ministrantów – sobota, godz. 11:00 (od września do czerwca)
opiekun: ks. Paweł Surowiec

Lektorzy, Ceremoniarze – sobota, godz. 12:00 (od września do czerwca)
opiekun: ks. Paweł Surowiec

Schola dziecięca – sobota, godz. 11 (od września do czerwca)
opiekun: s. Kinga Gąsiorek (Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi)

OAZA młodzieżowaterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun: ks. Krzysztof Kwiatkowski

KSMterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun:

Szkolne Koło CARITASterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun: nauczyciele religii

Duszpasterstwo dorosłych

Rycerze Kolumba (Knights of Columbus) – 1. poniedziałek miesiąca, godz. 18:00
opiekun: ks. Proboszcz

OAZA: Domowy Kościół – 2. poniedziałek miesiąca, godz. 18:45
opiekun: ks. Paweł Surowiec

CARITAS – środa, godz. 10:00
opiekun: ks. Proboszcz

Chór parafialny – środa, godz. 19:00
opiekun merytoryczny: mgr Andrzej Budziński
opiekun duchowy: ks. Proboszcz

Rodzice modlący się za dzieci – 1. środa miesiąca, godz. 18:00
opiekun: ks. Proboszcz

Koło Przyjaciół WSD Sandomierz – 1. czwartek miesiąca, godz. 16:00
opiekun:

Krąg Biblijny – piątek, godz. 18:30 (od września do czerwca)
opiekun: ks. Paweł Surowiec

Neokatechumenat – sobota, godz. 19:00
opiekun: duszpasterze

Koła Żywego Różańca – 1. niedziela miesiąca, godz. 17:00
opiekun:

Wspólnota Intronizacji NSPJterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun:

Wspólnota Krwi Chrystusaterminy spotkań zostaną podane we wrześniu
opiekun:

ARS: Apostolstwo Rodziny Saletyńskiej – 19. dzień każdego miesiąca
opiekun: ks. Proboszcz

Akcja Katolicka
opiekun: ks. Proboszcz

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie
opiekun: ks. Proboszcz