Sakrament małżeństwa
mają zamiar w najbliższym czasie zawrzeć następujące osoby:

ROZMYSŁOWSKI Piotr Mateusz (zamieszkały w Denkówku)
ROZMYSŁOWSKA Roksana Teresa (zamieszkała w Denkówku)

Kto by wiedział o przeszkodach występujących między tymi osobami, zobowiązany jest zgłosić to duszpasterzom w Kancelarii parafialnej

Zapowiedzi przedślubne polegają na „publicznym ogłoszeniu zamiaru zawarcia związku małżeńskiego wobec miejscowej wspólnoty parafialnej”. Są obowiązkowe dla osób chcących wziąć ślub kościelny bądź konkordatowy i wymagane przez przepisy Kodeksu Prawa Kanonicznego. Co więcej „zamierzone małżeństwo musi być podane do publicznej zapowiedzi nawet wówczas, gdy duszpasterz jest moralnie przekonany o stanie wolnym narzeczonych”. W jaki sposób należy to zrobić, aby z formalności stała się zadość? W trakcie jednej z wizyt w kancelarii parafialnej, na około 3 miesiące przed ceremonią, zostaje spisany protokół przedślubny. Wtedy też nupturienci (narzeczeni) otrzymują formularze z prośbą o wygłoszenie zapowiedzi przedślubnych w konkretnych parafiach.

Dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.