Saletyński Wieczór Uwielbienia – modlitwa, słowo i serca zwrócone ku Bogu

Dziś w naszej parafii przeżywaliśmy Saletyński Wieczór Uwielbienia – czas, w którym wspólnota gromadzi się, by słuchać Słowa, trwać na modlitwie i oddawać chwałę Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej z La Salette.

Eucharystia i Słowo pełne światła

Centralnym momentem spotkania była Msza Święta, której przewodniczył ks. Rafał Kusiak. On także wygłosił homilię, prowadząc nas ku głębszemu zaufaniu Bogu i otwarciu serca na Jego działanie.

Czas uwielbienia

Po Eucharystii trwaliśmy na modlitwie uwielbienia – pełnej pokoju, wdzięczności i wspólnoty. W śpiewie, ciszy i modlitwie powierzaliśmy Bogu nasze intencje, prosząc o Jego obecność w codzienności.

Niech ten wieczór stanie się dla nas wszystkich źródłem umocnienia i nowego zapału do życia Ewangelią.