Msze Święte pogrzebowe

 

Z OFIAR ZŁOŻONYCH PRZEZ UCZESTNIKÓW POGRZEBU

 

+Dariusz Heba
22.10.2019 godz. 17.00
22.11.2019 godz. 17.30
19.12.2019 godz. 18.00
22.12.2019 godz. 10.00

+ Wanda ĆWIEK
7.10.2019 godz.17.00

+Elżbieta KŁUSEK
16.10.2019 godz. 18.00
20.10.2019 godz. 6.30
23.10.2019 godz.7.00

+Genowefa SZMIT
8.10.2019 godz.7.00

+ Jadwiga ŚMIGIELSKA
12.10.2019 godz.7.00

+ Władysław PIŁAT
23.10.2019 godz.17.00
4.11.2019 godz. 6.30
21.11.2019 godz. 17.30

+ Teresa PRASZYŃSKA
5.10. 2019 godz. 18.00
7.10 2019 godz. 18.00
8.10.2019 godz. 6.30
9.10.2019 godz. 18.00
13.10.2019 godz. 6.30
14.10 2019 godz. 18.00
17.10 2019 godz. 18.00
21.10.2019 godz. 6.30

+Włodzimierz WIŚNIEWSKI
9.10.2019 godz.6.30
17.10.2019 godz.6.30

+ Zygmunt ORŁOWSKI
10.10.2019 godz.6.30
25.10.2019 godz.17.00
4.11.2019 godz.7.00
14.11.2019 godz.18.00

+Rafał STASZCZYK
10.10.2019 godz.18.00
21.10.2019 godz. 18.00
26.10.2019 godz. 18.00
28.10.2019 godz.18.00
4.11.2019 godz. 18.00
8.11.2019 godz. 18.00
18.11.2019 godz. 18.00
28.11.2019 godz.18.00
3.12.2019 godz. 18.00
6.12.2019 godz. 18.00
29.12.2019 godz.10.00
28.01.2020 godz. 18.00
28.02.2020 godz.18.00
28.03.2020 godz.18.00
28.04.2020 godz.18.00
28.05.2020 godz.18.00
28.06.2020 godz.18.00

+Marian PIOTROWSKI
11.10.2019 godz. 6.30

+Lucjan BIMEK
12.10.2019 godz.6.30
22.10.2019 godz.6.30
29.10.2019 godz. 18.00
4.11.2019 godz.17.30

+ Marianna KOWALSKA
16.10.2019 godz. 6.30
23.10. 2019 godz. 6.30

+Krzysztof LORANTY
8.11.2019 godz. 6.30
22.11.2019 godz. 6.30
24.11.2019 godz. 6.30
3.12.2019 godz. 17.30
6.12.2019 godz. 17.30
11.12.2019 godz. 17.30

+Wiesław SIENNIAK
6.11.2019 godz. 6.30
8.11.2019 godz. 17.30
9.11.2019 godz. 6.30
9.11.2019 godz. 7.00
10.11.2019 godz. 6.30
10.11.2019 godz. 18.00
12.11.2019 godz. 18.00
14.11.2019 godz. 18.00
16.11.2019 godz. 7.00
18.11.2019 godz. 7.00
21.11.2019 godz. 7.00
23.11.2019 godz. 6.30
25.11.2019 godz. 17.30
26.11.2019 godz. 17.30
2.12.2019 godz. 6.30
4.12.2019 godz. 17.30
9.12.2019 godz. 17.30
9.12.2019 godz.18.00
11.12.2019 godz.6.30
17.12.2019 godz. 18.00
21.12.2019 godz.18.00
1.01.2020 godz. 11.30
7.01.2020 godz. 7.00
20.01.2020 godz. 6.30

+ Andrzej FOREMNIAK
30.11.2019 godz.7.00
8.12.2019 godz. 11.30
13.12.2019 godz. 18.00
16.12.2019 godz. 17.30
21.12.2019 godz. 18.00
28.12.2019 godz. 7.00

+ Zofia WOLAŃSKA
6.11.2019 godz.7.00
8.11.2019 godz.7.00
12.11.2019 godz.7.00

+ Stanisław KLOCZKOWSKI
24.10.2019 godz. 6.30
25.10.2019 godz. 6.30
26.10.2019 godz. 6.30
27.10.2019 godz. 6.30
29.10.2019 godz 7.00
31.10.2019 godz. 7.00
5.11.2019 godz. 6.30
7.11.2019 godz. 7.00
12.11.2019 godz. 17.30
15.11.2019 godz. 18.00
20.11.2019 godz. 17.30
25.11.2019 godz. 17.30

+ Jan STANIEK
18.11.2019 godz.6.30
20.11.2019 godz.18.00
25.11.2019 godz.7.00
26.11.2019 godz.18.00
28.11.2019 godz. 17.30
29.11.2019 godz. 18.00
2.11.2019 godz. 18.00
11.12.2019 godz. 18.00
16.12.2019 godz. 18.00

+Stanisław JEDLIKOWSKI
15.11.2019 godz. 7.00
19.11.2019 godz.. 18.00
20.11.2019 godz. 7.00
23.11.2019 godz. 7.00

+Krzysztof CIOK
19.11.2019 godz. 18.00
20.11.2019 godz. 17.30
13.12.2019 godz. 18.00
12.01.2020 godz. 18.00
13.02.2020 godz. 18.00
13.03.2020 godz. 18.00

+ Zdzisław KAPSIAK
14.11.2019 godz. 6.30
15.11.2019 godz. 6.30
16.11.2019 godz. 6.30
19.11.2019 godz. 6.30
21.11.2019 godz.6.30
22.11.2019 godz. 7.00
26.11.2019 godz.6.30
27.11.2019 godz. 18.00

+ Jan Nowak
20.11.2019 r. godz. 6.30
25.11.2019 r. godz. 6.30
29.11.2019 r. godz. 17.30
23.12.2019 r. godz. 17.30

+ Halina Skorniewska
27.11.2019 r. godz. 17.30
29.11.2019 r. godz. 7.00
3.12.2019 r. godz. 6.30
4.12.2019 r. godz. 17.30
10.12.2019 r. godz. 17.30
13.12.2019 r. godz. 17.30
16.12.2019 r. godz. 17.30

+ Rajmunda Kidoń
5.12.2019 r. godz. 6.30

+ Paweł Mroczkowski
27.11.2019 r. godz. 6.30
28.11.2019 r. godz. 7.00
3.12.2019 r. godz. 6.30
7.12.2019 r. godz. 6.30
8.12.2019 r. godz. 6.30

+ Regina Foremniak
1.10.2019 r. godz. 6.30
14.12.2019 r. godz. 6.30

+ Ewa Saracen
27.11.2019 r. godz. 7.00
28.11.2019 r. godz. 6.30
29.11.2019 r. godz. 6.30
14.12.2019 r. godz. 17.30
16.12.2019 r. godz. 6.30

19.12.2019 r. godz. 6.30
21.12.2019 r. godz. 6.30

+ Janina Krzysztofiak
28.12.2019 r. godz. 7.00
30.12.2019 r. godz. 6.30

2.01.2020 r. godz. 6.30
4.01.2020 r. godz. 7.00

+ Lucyna Dębicka
20.12.2019 r. godz. 6.30
27.12.2019 r. godz. 6.30
30.12.2019 r. godz. 7.00
31.12.2019 r. godz. 7.00
2.01.2020 r. godz. 7.00

+ Adam Mitura
30.12.2019 r. godz. 7.00
4.01.2020 r. godz. 6.30
6.01.2020 r. godz. 11.30
7.01.2020 r. godz. 18.00
20.01.2020 r. godz. 18.00
3.02.2020 r. godz. 7.00
6.02.2020 r. godz. 17.30
26.02.2020 r. godz. 18.00
6.03.2020 r. godz. 6.30
23.03.2020 r. godz. 17.30
31.03.2020 r. godz. 6.30
14.04.2020 r. godz. 17.30

+ Grażyna Noskiewicz
8.01.2020 r. godz. 6.30
8.01.2020 r. godz. 18.00
24.01.2020 r. godz. 6.30
12.02.2020 r. godz. 18.00
10.03.2020 r. godz. 18.00
17.04.2020 r. godz. 18.00
27.05.2020 r. godz. 17.00
18.06.2020 r. godz. 18.00
16.09.2020 r. godz. 18.00
13.10.2020 r. godz. 17.00
17.11.2020 r. godz. 17.30
18.12.2020 r. godz. 17.30

 

Rodzinę, sąsiadów i wszystkich, którzy brali udział w Uroczystości Pogrzebowej zapraszamy na wspólną modlitwę i ofiarowanie Mszy Świętej za zmarłych.

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Saletyńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim na Piaskach

Modlitwa za zmarłych

Boże, Ty pragniesz zbawienia ludzi
i hojnie udzielasz przebaczenia,
prosimy Cię abyś za wstawiennictwem Najświętszej Maryi zawsze Dziewicy
i wszystkich Świętych dopuścił naszych zmarłych krewnych, przyjaciół
i dobroczyńców do udziału w wiecznej szczęśliwości.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.